1397 / 03 / 01 11:40:40 PM
    ورود

امام سجاد (علیه السلام) : هر کس در هیچ کارى به مردم امید نبندد و همه کارهاى خود را به خداى عزوجل واگذارد، خداوند هر خواسته ‏اى که او داشته باشد اجابت کند.

 

طرح تحول نظام سلامت

 
 

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان

تفسیر سوره یاسین

 

سامانه فیش حقوقی کارکنان

خبرگزاری بین المللی قرآن

خبرگزاری شبستان


لینک مطالب کاربردی

دسترسی به روزنامه های کشور

معرفی کتاب

 

سایت مقام معظم رهبری
سایت ریاست جمهوری
وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی
پرتال اصفهان

 

طنز/ رابطه قیمت چغندر با ثبت نام برخی نامزدها

بصورت کاملا اتفاقی همزمان با ثبت نام یکی از نامزدهای انتخاباتی، قیمت ارز سقوط کرد. بازهم به صورت اتفاقی(بلکه اتفاقی‌تر!) همزمان به انتشار شایعه احتمال رد صلاحیت این نامزد، قیمت سکه افزایش پیدا کرده است.

احتمالا در هیچ کجای دنیا نمی‌توان چنین پیوند عمیقی بین اقتصاد و سیاست پیدا کرد. در همین راستا چند نمنونه دیگر از ارتباطات عمقیق، غیر قابل تصور ولی واقعی بین تغییرات اقتصادی و اتفاقات سیاسی را در زیر می‌بینیم:

 

افزایش قیمت چغندر در بازار: ثبت نام چند ده نفر از سیاسیونی که احساس تکلیف کرده‌اند.

کاهش تعرفه واردات مبلمان اداری راحت و نرم: ثبت نام نامزدهای با سن بالا در انتخابات ریاست جمهوری!

کاهش شدید پاک کن و لاک غلط گیر در بازار لوازم التحریر: اعلام حمایت اصلاح طلبان از عالیجناب سرخپوش سابق و ناجی ملت فعلی.

افزایش قیمت سهام کارخانجات مواد شوینده و پاک کننده: ثبت نام یکی از نامزدها که پسرش سابقه پولشویی دارد!

رشد آمار بیکاری در انگلستان بخاطر تعدیل نیرو درMI6: احتمال روی کار آمدن تیم سابق مذاکره کننده ایران در امور هسته‌ای.(کارمندان بیکار شده نسبت به استفاده از نیروهای غیر بومی به قیمت بیکار شدن جوانان انگلیسی تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند)

شکایت اتحادیه صنف طراحان و چاپ کنندگان بنر و فلکسی از اتحادیه‌های صنوف طباخی، بزازی، اوراقچی‌های خودرو، دفاتر ازدواج و طلاق و... بخاطر دخالت در کار آنها و مبادرت به چاپ بنر: آغاز فعالیت کمیته تبلیغات ستاد یکی از نامزدهای معروف. (اتحادیه صنف طراحان و چاپ کنندگان بنر و فلکسی یک نسخه از شکایت سال 84 خود را هم ضمیمه شکایت جدید خود کرده است!)

شکل‌گیری مافیای دستگاه کپی و زیراکس: ارسال نامه وزارت کشور به یکی از نامزدهای چند دوره اخیر انتخابات مبنی بر عدم نیاز به ارسال چند باره مدارک ثبت نام و استثنائاً امکان استفاده از رونوشت آنها برای او، فقط او!

خرید پنج فروند هواپیمای جدید توسط یک شرکت هواپیمایی خصوصی جهت افزایش پروازهای تهران- لندن: افزایش احتمال تایید صلاحیت یکی از نامزدها!

هشدار مدیرعامل سایپا نسبت به ورشکستگی احتمالی این شرکت پس از هجوم مشتریان برای پس گرفتن مبالغ ودیعه خود و پس دادن حواله‌های خرید پراید: اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس درباره هم قیمت بودن بنز یکی از نامزدها با پراید!

افت شدید قیمت زمین‌های اطراف آتش‌فشان‌های معروف دنیا: احتمال انتشار نامه و دیدن پیشاپیش آتش فشان ملت!