1397 / 03 / 01 11:41:54 PM
    ورود

امام سجاد (علیه السلام) : هر کس در هیچ کارى به مردم امید نبندد و همه کارهاى خود را به خداى عزوجل واگذارد، خداوند هر خواسته ‏اى که او داشته باشد اجابت کند.

 

طرح تحول نظام سلامت

 
 

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان

تفسیر سوره یاسین

 

سامانه فیش حقوقی کارکنان

خبرگزاری بین المللی قرآن

خبرگزاری شبستان


لینک مطالب کاربردی

دسترسی به روزنامه های کشور

معرفی کتاب

 

سایت مقام معظم رهبری
سایت ریاست جمهوری
وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی
پرتال اصفهان

 

 

تصاویری از نمایندگان نامزدها و پشت صحنه مراسم قرعه کشی ؛جدول کامل پخش برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها از تلویزیون
 

 در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری به دلیل بالا بودن تعداد نامزدها و برای پرهیز از حاشیه‌های مناظره‌های دو نفره، مناظره‌ها در سال 92 در سه نوبت و به‌ شکل دسته‌جمعی در روزهای ۱۰، ۱۵ و ۱۷ خرداد در تلویزیون برگزار می‌شود که هنوز شبکه پخش و مجری آن اعلام رسمی نشده است.http://multimedia.mehrnews.com/Original/1392/03/01/IMG14200047.jpg

  قرعه‌کشی برای ترتیب برگزاری مناظره‌های زنده تلویزیونی امروز جمعه سوم خرداد با حضور رئیس سازمان صدا و سیما و پوشش خبری از سوی خبرنگاران داخلی و خارجی انجام خواهد گرفت.

نمایندگان نامزدهای ریاست‌جمهوری برای حضور در مراسم قرعه‌کشی درحال ورود به محل برگزاری هستند/ تا ساعت 15:30 نمایندگان حسن روحانی و علی‌اکبر ولایتی به محل وارد شده‌اند/ خبرنگاران برخی از رسانه‌ها نیز در محل حاضر شده‌اند/ این قرعه‌کشی قرار است ساعت 16 آغاز شود
http://media.isna.ir/content/davoud%20ghahrdar%20(1%20of%2011)-1.jpg/6
*شبکه یک سیما روز شنبه 4 خرداد ماه ساعت 20 ‌، یکشنبه‌ 5 خرداد ماه ساعت 20‌ و همچنین به ترتیب تا روز پنجشنبه، هر شب ساعت 20 از شبکه یک سیما، اولین مناظره را با نامزدهای ریاست جمهوری پخش می‌کند.

همچنین شبکه دو سیما در اولین مناظره از چهارم خرداد از شنبه تا پنجشنبه هر شب ساعت 22 و 45 دقیقه در مناظره یک برنامه‌های خود را پخش می‌کند.

همچنین شبکه جام جم در مناظره یک از طریق اعلام شده هر شب از شنبه تا پنجشنبه ساعت 23 و30 دقیقه برنامه‌های مناظره‌ای خود را به روی آنتن می‌برد.

همچنین علاوه بر این، شبکه‌های تلویزیونی معارف،‌ ورزش،‌ جوانان و پیام هم به پخش مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری خواهند پرداخت.

مناظره‌ها به مدت 210 دقیقه از ساعت 16 در شبکه یک سیما و همزمان در رادیو ایران و تکرار آن در همان روز ساعت 21 از شبکه چهارم سیما و رادیو جوان پخش می‌شود


مراسم قرعه کشی برای مشخص شدن برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری در ساختمان شیشه ای صدا و سیما برگزار شد*.


  این مراسم را خبرنگاران و تصویربرداران شبکه های مختلف سیما و خبرنگاران دیگر رسانه های همگانی پوشش می دهند.

نحوه قرعه کشی به این صورت است که هشت عدد از 11 تا 18 مشخص شده است که به هر کاندیدا یک عدد تعلق می گیرد و براساس همین عدد ساعت پخش تبلیغاتی آن کاندیدا مشخص می شود.

اسامی نمایندگان کاندیداها به این شرح است:

-علی باقری به نمایندگی از آقای جلیلی

-حسین دیوسالار به نمایندگی آقای ولایتی

-حسین رحمانی نیا به نمایندگی آقای حداد عادل

-محمد رضا نعمت زاده به نمایندگی آقای روحانی

-فرشید گلزار کرمانی به نمایندگی آقای عارف

-شهرام گیل آبادی به نمایندگی آقای رضایی

-سید محمد زهیر غرضی به نمایندگی آقای غرضی

-مهدی ذاکری به نمایندگی آقای قالیباف

http://media.iribnews.ir/Photos/201316240316_112.jpg

untitled-5.jpg


untitled-5.jpg0.jpg

این مراسم به شکل زنده از شبکه خبر پخش می‌شود؛ ضمن اینکه سایر شبکه‌ها هم خبرها را به شکل زیرنویس اعلام می‌کنند.*

مراسم قرعه کشی برنامه‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با قرائت آیاتی از قرآن کریم و با حضور رئیس سازمان صدا و سیما آغاز شد.*

قاضی سراج نیز به عنوان نماینده قوه قضائیه برای نظارت بر قرعه کشی به محل برگزاری مراسم آماده است . ده‌ها خبرنگار خارجی و داخلی این مراسم را پوشش خبری می‌دهند.*

گوی شماره 15 در مراسم قرعه کشی به آقای سعید جلیلی تعلق گرفته استhttp://media.iribnews.ir/Photos/201300240400_jalili-asg1.jpg.

شنبه: 4 خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت 22.45 دقیقه

یکشنبه: 5 خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت 20

سه شنبه 7 خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت 23.30 دقیقه

دوشنبه: 13 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت 23.30 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش می شود.

سه شنبه: 14 خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت 22.30 دقیقه

شنبه: 18 خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت 18.10 دقیقه

یکشنبه: 19 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت 20.10 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 23.30 دقیقه از جام جم نیز پخش می شود.

و سه شنبه؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت 19.10 دقیقه

بر اساس قرعه کشی به آقای محسن رضایی گوی شماره 18 رسیده استhttp://media.iribnews.ir/Photos/201347240347_rezayi-asg1.jpg.*

به گزارش واحد مرکزی خبر، به این ترتیب برنامه های تبلیغاتی این نامزد به این شرح است:

شنبه: 4 خرداد؛ شبکه اول سیما - برنامه با دوربین- ساعت 20

پنج شنبه: 9 خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت 22.45 دقیقه

یکشنبه: 12 خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به ایرانیان خارج از کشور- ساعت 23.30 دقیقه

دوشنبه: 13 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت 20.10 دقیقه

این مستند ساعت 23.30 همان شب از شبکه جام جم تکرار خواهد شد

شنبه: 18 خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت 19.10 دقیقه

یکشنبه: 19 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت 23.30 دقیقه

مستند دوم این نامزد نیز همان شب ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه جام جم تکرار خواهد شد.

دوشنبه: 20 خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت 22.30 دقیقه

و سه شنبه: 21 خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت 18/10 دقیقه

*گوی شماره 14 در مراسم قرعه کشی به نام آقای غلامعلی حداد عادل درآمد.http://media.iribnews.ir/Photos/201353240353_hadad-asg1.jpg

براین اساس ، پخش برنامه های وی در رسانه ملی به این ترتیب است:دوشنبه: 6 خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت 23.30 دقیقه

پنج شنبه: 9 خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت 20

یکشنبه: 12 خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت 22.45 دقیقه

سه شنبه: 14 خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سوالات کارشناسان- ساعت 18.10 دقیقه

پنج شنبه: 16 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت 23.30 دقیقه

این مستند همان شب در ساعت 30 دقیقه بامداد از جام جم پخش خواهد شد.

شنبه: 18 خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت 22.30 دقیقه

یکشنبه: 19 خرداد؛ شبکه سه سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت 19.10 دقیقه

سه شنبه: 21 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت 20.10 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 23.30 دقیقه از شبکه جام جم تکرار می شود.

گوی شماره 13 در مراسم قرعه کشی نصیب آقای علی اکبر ولایتی شدhttp://media.iribnews.ir/Photos/201349240349_velayati-asg1.jpg.

 این نامزد انتخاباتی به این ترتیب  در رسانه ملی برنامه تبلیغاتی خواهد داشت:

یکشنبه: 5 خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت 22.45 دقیقه

دوشنبه: 6 خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت 20

چهارشنبه: 8 خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت 23.30 دقیقه

شبنه 13 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت 20.10 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 23.30 دقیقه از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

پنج شنبه: 16 خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت 19.10 دقیقه

یکشنبه: 19 خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت 22.30 دقیقه

دوشنبه: 20 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت 23.30 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 30 دقیقه بامداد از جام جم پخش خواهد شد

و چهارشنبه: 22 خرداد؛ شبکه 4 سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت 18.10 دقیقه

در قرعه کشی جداول تبلیغاتی گوی شماره 17 نصیب آقای سید محمد غرضی شدhttp://media.iribnews.ir/Photos/201356240356_gharazi-asg1.jpg.

شنبه: 4 خرداد؛ شبکه جام جم - پاسخ به سؤالات ایرانیان-، ساعت 23.30 دقیقه

شنبه: 11 خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت 22.45 دقیقه

یکشنبه: 12 خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت 20

دوشنبه: 13 خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت 18/10دقیقه

پنج شنبه: 16 خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت 22.30 دقیقه

شنبه: 18 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت 23.30 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

دوشنبه: 20 خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- 19.10 دقیقه

و چهارشنبه: 22 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت 20.10 دقیقه

و مستند دوم این نامزد همان شب ساعت 23.30 دقیقه از شبکه جام جم پخش مجدد خواهد شد.

گوی شماره 11 در مراسم قرعه کشی برنامه های تبلیغاتی نصیب آقای محمد رضا عارف شدhttp://media.iribnews.ir/Photos/201354240354_aref-asg1.jpg.

یکشنبه: 5 خرداد؛‌ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت 23.30 دقیقه

چهارشنبه: 8 خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت 22.45 دقیقه

شنبه: 11 خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت 20

دوشنبه: 13 خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت 19.10 دقیقه

شنبه: 18 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت 20.10 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 23.30 دقیقه از جام جم پخش می شود.

دوشنبه: 20 خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت 18.10 دقیقه

سه شنبه: 21 خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت 22.30 دقیقه

چهارشنبه: 22 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت 23.30 دقیقه

این مستند نیز همان شب ساعت 30 دقیقه بامدد از جام جم پخش مجدد می شود.

برنامه تبلیغاتی آقای محمد باقر قالیباف از رسانه ملی بر اساس گوی شماره 16 به این شرح خواهد بود.
http://media.iribnews.ir/Photos/201350240350_ghalibaf-asg1.jpg
 سه شنبه: هفتم خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه- ساعت 22.45 دقیقه

چهارشنبه: 8 خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت 20

شنبه: یازدهم خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به ایرانیان خارج از کشور- ساعت 23.30 دقیقه

سه شنبه: 14 خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت 19.10 دقیقه

پنجشنبه: 16 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت 20.10 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 23.30 از شبکه جام جم تکرار خواهد شد.

یکشنبه: 19 خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت 18.10 دقیقه

سه شنبه: 21 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت 23.30 دقیقه

این مستند نیز همان شب ساعت 30 دقیقه بامداد از جام جم پخش می شود.

چهارشنبه: 22 خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت 22.30 دقیقه

در مراسم قرعه کشی، گوی شماره 12 به نام آقای حسن روحانی افتاد.
http://media.iribnews.ir/Photos/201359240359_rohani-asg1.jpg
 بر همین اساس برنامه های تبلیغاتی این نامزد از رسانه ملی به این شرح خواهد بود:

دوشنبه: 6 خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت 22.45 دقیقه

سه شنبه: 7 خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت 20

پنج شنبه: 9 خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت 23.30 دقیقه

دوشنبه: 13 خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت 22.30 دقیقه

سه شنبه: 14 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت 23.30 دقیقه

شبکه جام جم ساعت 30 دقیقه بامداد، همان روز این مستند را پخش خواهد کرد.

پنج شنبه: 16 خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت 18.10 دقیقه

دوشنبه: 20 خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت 20.10 دقیقه

این مستند همان شب ساعت 23.30 دقیقه از جام جم نیز پخش می شود.

و چهارشنبه: 22 خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت 19.10 دقیقه

به گزارش خبرنگار «نسیم»، مهمترین سخنان عزت الله ضرغامی در مراسم قرعه کشی برنامه های انتخاباتی در صدا و سیما به شرح زیر است*:

-مراکز تحقیقات و کارشناسان سازمان بر اساس نیازهای مردم سوال ها را برای برنامه های مناظره تهیه کردند و در روزهای آخر برنامه ها فشرده‌تر است
-کاندیداها در مناظره های دسته جمعی برنامه های خود را بیان می کنند و به نقد برنامه های دیگر کاندیداها می‌پردازند.
-نظرسنجی های خود را در اختیار نامزدها می گذاریم
-این برنامه ها ممکن است آرا مردم را جابجا کند و با توجه به تجربه ای که در مناظره‌ها داریم بحث شور و نشاط و افزایش مشارکت در انتخابات افزایش می‌یابد.
-درروزهای اخیر شاهد سخنان مداخله جویانه غربی ها بودیم و هرچقدر این حرف ها بیشتر شود برای ما و مردم مفید است و باعث ایجاد دوقطبی ملت و دشمن و دو قطبی استقلال و استکبار می‌شود.
-نامزدها به علت تأثیر تبلیغات تلوزیونی باید وقت بیشتری برای آن بگذارند.

 

0 (1).jpg

محمد صادقی به نمایندگی آقای ولایتی

0 (3).jpg

مهدی ذاکری به نمایندگی آقای قالیباف

0 (6).jpg

حسین رحمانی نیا به نمایندگی آقای حداد عادل

0 (8).jpg

فرشید گلزار کرمانی به نمایندگی آقای عارف
0 (10).jpg

سید محمد زهیر غرضی به نمایندگی آقای غرضی

0 (14).jpg

محمد رضا نعمت زاده به نمایندگی آقای روحانی

0 (17).jpg

علی باقری به نمایندگی از آقای جلیلی

0 (20).jpg

 

در این مراسم شهرام گیل‌آبادی نماینده محسن رضایی بود و به ترتیب شاهین محمد صادقی (نماینده ولایتی)، مهدی ذاکری (نماینده قالیباف)، حسین رحمانی (نماینده حدادعادل)، فرشید گلزاده کرمانی (نماینده عارف)، سید محمد حسین غرضی (نماینده غرضی)، محمدرضا نعمت‌زاده (نماینده روحانی) و باقری (نماینده جلیلی) بودند که با حضور مقابل رییس سازمان صداوسیما و خبرنگاران شماره‌های نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری را به قید عرقه انتخاب کردند.

، شبکه اول سیما برنامه‌های انتخاباتی خود را تا دوازدهم خرداد ماه ساعت 20 به روی آنتن می‌فرستد و از دوازدهم خرداد به بعد ساعت پخش برنامه‌ها به 20 و 10 دقیقه موکول می‌شود.

همچنین شبکه یک ساعت 23 و 30 دقیقه نیز برنامه ویژه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی را پخش خواهد کرد.

گفت‌وگوی نامزد انتخاباتی با دوربین متکلم وحده (به مدت 30 دقیقه) و پخش مستند تبلیغاتی نامزد انتخاباتی (به مدت 30 دقیقه) دیگر برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی در شبکه اول سیما خواهند بود.

شبکه دو سیما ساعت 22 و 45 دقیقه برنامه انتخاباتی خود را در قالب گفت‌وگوی ویژه خبری پخش می‌کند.

پاسخ به سوالات جوانان در مدت زمان 60 دقیقه برنامه تبلیغاتی نامزدها در شبکه سه سیما خواهد بود که ساعت 19 و 7 دقیقه روی آنتن می‌رود.

همچنین شبکه‌ چهار سیما پاسخ هر نامزد به کارشناس برنامه را در مدت زمان 60 دقیقه خواهد داشت.

شبکه خبر گفت‌وگوی ضبط شده نامزد انتخاباتی را در مدت زمان 30 دقیقه پخش می‌کند و پاسخ به ایرانیان مقیم خارج از کشور از شبکه جام‌جم در مدت زمان 60 دقیقه پخش می‌شود.

تکرار مستندهای 1 و 2 نامزدهای انتخاباتی در مدت زمان 30 دقیقه علاوه بر شبکه یک، از شبکه‌های جام‌جم نیز پخش خواهد شد.