1399 / 09 / 12 5:56:10 AM
    ورود

با سلام به سایت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان خوش آمدید**********اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا  **********

 

 

 
 

لینک مطالب کاربردی

دسترسی به روزنامه های کشور

معرفی کتاب

 
 

باسمه تعالی

انک میت و انهم میتون

آخرین ساعتهای عمر پیامبر است و فرشته ی الهی عزرائیل دارد آماده می شود تا بزرگترین روح خدا را بگیرد و شاید این ماموریت سخت ترین ماموریت او باشد .

پیامبر در این روزهای مردم را دستور داده تا از شهر بیرون روند و جوانی را به عنوان فرمانده اعلام کرده تا میزان ولایت پذیری امتش را بسنجد .

پیامبر دوست ندارد عده ای را در اطراف خود ببیند و هر چه تلاش می کند تا آنها را بیرون کند آنها قبول نمی کنند و می گویند نعوذ بالله پیامبر هذیان می گوید همان پیامبری که خداوند فرمود و ما ینطق عن الهوی ان هو الا وحی یوحی .

پیامبری که تا به حال هیچ چیزی را ننوشته ( و لا تخطه بیمینک ) دستور می دهد تا برای او قلم و کاغذی بیاورند تا سفارشی را بنویسد اما اطرافیانی که برای فردا برنامه های متعددی را تدارک دیده اند اجازه نمی دهند و پیامبر هم بیش از این اصرار نمی کند .

چشمان فاطمه گریان است و هر گاه که پیامبر از هوش می رود و دوباره به هوش می آید اضطراب زهرا و اشکانش بیشتر می شود . پیامبر فاطمه را به سمت خود خواند و دارد به او چیزی میگوید که فاطمه را در این لحظات غم و اندوه خوشحال می کند و خنده بر لبان او جاری می شود . مگر پیامبر به فاطمه چه گفتنه است . نکند به او وعده داده که او نیز خیلی زود به او ملحق خواهد شد که اگر این خبر درست باشد باید دوبرابر و شاید چندین برابر گریه کنیم . اما ظاهرا خبر درست است و ...

پیامبر علی را صدا می زد و با او سخن می گوید علی در پاسخ پیامبر می گوید اصبر یعنی صبر می کنم . باز پیامبر ادامه می دهد و باز علی می گوید اصبر . لحظاتی نمی گذرد که علی می لرزد و می گرید و می گوید اصبر . خدایا چه چیزی طاقت علی را از میان برده است نکند پیامبر خبر سیلی خوردن زهرا را به او می دهد و شاید خبر آتش زدن در . به نظر نمی رسد اینها دل علی را این قدر لرزانده باشد اگر چه خبر های سنگینی است . تنها یک خبر است  که برای علی طاقت فرسا است و آن هم اینکه پیامبر به علی خبر می دهد که تو باید در نیمه شبی جسم بیجان زهرا را در دل خاک بگذاری و قبر فاطمه را مخفی کنی و این مساله خیلی زود تر از آنکه فکرش را بکنی برای تو محقق خواهد شد .

پیامبر آخرین صحبتهایش را برای نزدیکانش گفت و دلی آرام و قلبی مطمئن به وصال خدای خویش رسید .

اللهم اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه .