1397 / 03 / 04 2:00:29 AM
    ورود

امام سجاد (علیه السلام) : هر کس در هیچ کارى به مردم امید نبندد و همه کارهاى خود را به خداى عزوجل واگذارد، خداوند هر خواسته ‏اى که او داشته باشد اجابت کند.

 

طرح تحول نظام سلامت

 
 

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان

تفسیر سوره یاسین

 

سامانه فیش حقوقی کارکنان

خبرگزاری بین المللی قرآن

خبرگزاری شبستان


لینک مطالب کاربردی

دسترسی به روزنامه های کشور

معرفی کتاب

 

سایت مقام معظم رهبری
سایت ریاست جمهوری
وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی
پرتال اصفهان

 

 

قشری که در برنامه‌های کاندیداها فراموش شدند/ دولت به وعده‌ها عمل نکرد


تا به امروز که پای صحبت برنامه‌های هر یک از 8 کاندیدای ریاست جمهوری نشستیم، خبری از برنامه‌های آنها برای جامعه معلولان کشور نبوده است.
کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از زمان تایید صلاحت خود رسما سفرها و برنامه‌های تبلیغاتی خود را آغاز کرده‌اند.

در این بین نیز کاندیداهای ریاست‌جمهوری با توجه به مدت زمان مناسبی که برای آن‌ها در رسانه ملی قرار گرفت، فرصت پیدا کردند برنامه‌های دولت آینده خود را در ابعاد و موضوعات مختلف برای مردم اعلام و تشریح کنند.

اما تا به امروز که پای صحبت برنامه‌های هر یک از 8 کاندیدای ریاست جمهوری نشستیم، خبری از برنامه‌های آنها  برای جامعه معلولان کشور نبوده است. 

لازم به ذکر که در دولت فعلی و در اجرای یکی از پر سرو صدا ترین طرح‌های خود یعنی طرح "مهر آفرین" که به عنوان طرح استخدامی‌های دولت معروف شد در آن قانون، سهمی 3 درصدی برای معلولان کشور در جهت استخدام در اداره‌های دولتی در نظر گرفته شد تا حداقل مشکلات استخدامی آنها بر طرف شود.

با توجه به گذشت 6 ماه از اجرای این طرح تا کنون خبری از استخدام این افراد به گوش نمی‌رسد به طوری که دولتی‌‌ها تا به امروز حتی از استخدام تنها نیروی قراردادی معلول خود که به مدت 8 سال سابقه کار در خود نهاد ریاست‌جمهوری در خیابان پاستور دارد نیز امتناع کرده‌اند.

در این بین، 8 کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری تا به امروز نیز از بیان طرح‌ها و برنامه‌های دولت آتی خود برای جامعه معلولان کشور غفلت کرده‌اند.

حال باید ببینیم که رئیس جمهور آینده،  چه برنامه‌هایی برای این قشر که همیشه از امکانات یک شهروند عادی محروم بوده‌اند، خود خواهد داشت.