1396 / 12 / 01 7:12:51 AM
    ورود

امام سجاد (علیه السلام) : هر کس در هیچ کارى به مردم امید نبندد و همه کارهاى خود را به خداى عزوجل واگذارد، خداوند هر خواسته ‏اى که او داشته باشد اجابت کند.

 

طرح تحول نظام سلامت

 
 

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان

تفسیر سوره یاسین

تفسیر حجت الاسلام شاه فضل

نشریه خط حزب الله

سامانه فیش حقوقی کارکنان

خبرگزاری بین المللی قرآن

خبرگزاری شبستان


لینک مطالب کاربردی

دسترسی به روزنامه های کشور

معرفی کتاب

 

سایت مقام معظم رهبری
سایت ریاست جمهوری
وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی
پرتال اصفهان

 

جوان موفق

نوشته : عباس رحیمی

هیچ عبادتی بالاتر از ارشاد و هدایت بندگان خدای متعال نیست. تربیت و هدایت کودکان و جوانان و نوجوانان از مرتبه ای  والا برخوردار است. پیشوایان دین به ما آموخته اند که از نسل نو غافل نشویم و آنان را برای رسیدن به مقصد – که رسیدن به عظمتی است شایسته جانشینی خداوند شدن –کمک کنیم.

پیشرفت و نشاط و پویایی جامعه در گرو تلاش جوانان است و جوانان هستند که فردا را می سازند.

کشورهای استعماری به همان اندازه که به فکر پیشرفت خود هستند؛ تلاش می کنند جلوی پیشرفت جوانان کشورهای عقب افتاده و استعمار زده را بگیرند.

پس از انقلاب جوانان پا به عرصه دانش و تولید گذاشتند و امروز تمام درهای ترقی و تکامل به سوی جوانان باز است؛ فقط همت خود آنان را می طلبد.

هان ، ای جوانان بیدار به هوش باشید در تمام صحنه ها در برابر توطئه ها و دسیسه های دشمن بایستید و خود را به سلاح ایمان و تقوی و علم و عقیده مسلح کنید. حضور فعال در جلسات مذهبی، روی آوردن به قرآن و مفاهیم مترقی اسلام، مطالعه کتب علمی و مذهبی و نزدیکی با علما و دانشمندان دلسوز، می تواند شما را از حمله ناجوانمردانه  فرهنگ بیگانگان مصون بدارد.

کتاب حاضر نتیجه بحث هایی است که در آن جلسه های پر برکت هفته ای یک شب مطرح گردیده است و اینک با ویرایش در لباس کتاب به جوانان عزیز تقدیم می گردد تا چراغ راه فردای زندگی آنان گردد. مباحث مطرح شده اگر چه کوتاه است اما بسیاری از نیازهای جوانان جویای حقیقت را با بیانی ساده و روان بیان داشته و راز و رمز موفقیت و پیشرفت را پیش روی آنان گشوده است.

این کتاب از سری انتشارات نشر جمال و با قلم عباس رحیمی است و برای استفاده عموم علاقمندان در مجموعه کتابخانه های نهاد رهبری دانشگاه موجود می باشد.