EN | 1399 / 10 / 29 5:04:14 PM
    ورود

با سلام به سایت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان خوش آمدید**********اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا  **********

 
اخبار گوناگون

با حضور حجت الاسلام دهنوی:

کارگاه آموزشی زوجین دانشجو در دانشگاه برگزار شد

کارگاه آموزشی زوجین دانشجو با موضوع "سبک زندگی اسلامی در روابط زوجین" به همت  دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه روز جمعه مورخ 94/7/17 در باغ پرندگان قمصر برگزار شد.

حجت الاسلام دهنوی در این کارگاه گفت: خداوند از آفرینش زن و مرد اهدافی داشته است و ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی را به آنان عنایت کرده است.

مدرس و کارشناس علوم تربیتی، با اشاره به ویژگی های متضاد زن و مرد افزود: احساسات عاطفی در زنان بیشتر از مردان است و این به خاطر مادر بودن آنان است همچنین بررسی های انجام شده نشان داده کودکانی که از نظر روحی و معنوی رشد بالایی پیدا کرده اند مادرشان عاطفه و محبت زیادی دارند.

وی تصریح کرد: زنان به دلیل شدت عاطفه ای که دارند رفتارهایی از خود مانند گریه کردن نشان می دهند که زن ها باید این رفتارهای خود را مدیریت کنند.

حجت الاسلام دهنوی، ویژگی دوم زنان را عشق ورزی و مردان عشق بازی عنوان و تصریح کرد: زن ها چون مادر هستند باید عشق ورز باشند اما مردها به دلیل وجود میل جنسی و همچنین مسئولیت زندگی و خانواده باید عشق باز باشند.

وی، صحبت کردن و سکوت، جزء نگر و کلی نگر، حافظه دراز مدت قوی و حافظه کوتاه مدت قوی را از دیگر ویژگی های زن ها و مردها به ترتیب برشمرد.

این گزارش حاکیست: در این کارگاه جلسه جداگانه برای مردان با حضور حجت الاسلام دهنوی و همچنین نشستی خصوصی ویژه خانم ها با حضور خانم گلستانه برقرار شد.

برپایه این گزارش، این کارگاه آموزشی تا اذان ظهر ادامه داشت و بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و صرف ناهار و بازدید از باغ پرندگان پایان یافت.

 

ساعت : 13:57 -  روز  : شنبه  - 18 /  7 / 1394 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :541

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: