EN | 1402 / 03 / 09 7:06:01 PM
    ورود

با سلام به سایت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان خوش آمدید**********اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلا  **********

 
اخبار گوناگون

آئین تجلیل از گروه های خیریه و جهادی سراسر کشور

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی:  در وهله نخست مراکز نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها فتح باب همراهی و حمایت مستمر از گروه‌های فعال را ایجاد کردند تا بتوانند تسهیلگر امور و کمک ‌کننده این گروه‌ها باشند.

تبلیغ فرهنگ جهادی و نوع دوستی، تشویق و ترغیب عموم دانشگاهیان به منظور حضور در این فعالیت‌ها، ارزیابی از نقش‌آفرینی گروه‌های فعال در رفع مشکلات جامعه، کادرسازی هدایت فرهنگی و تربیت جوان مؤمن انقلابی بخشی از سیاست‌ها و ابعاد محتوایی است که در کانون توجه این مهرواره قرار دارد.

بر اساس این شاخص‌ها گروه‌های برتر شناسایی شده و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

اهداف برگزاری "مهرواره برای ایران" در ابتدا شناسایی، معرفی و تقدیر از فعالیت‌های گروه‌ها و فعالان خیریه‌ها و جهادی‌های برتر در جامعه دانشگاهی و از سویی انگیزه بخشی به گروه‌های خیریه و جهادی با هدف ماندگاری در مسیر خدمت و جهاد فعالیت‌ها است.

تقدیر از فعالان خیریه‌ها

این مهرواره ویژه فعالان جهادی و خیریه‌ها در دانشگاه‌های سراسر کشور است و علاقه‌مندان اعم از افراد و گروه‌های جهادی و خیریه‌ها متشکل از دانشجویان، استادان و کارمندان امکان شرکت در این مهرواره را دارند و گروه‌ها جهادی و خیریه‌هایی که زادگاه اولیه‌شان دانشگاه بوده است، مخاطب طرح هستند.

در این آیین از فعالان خیریه‌ها و گروه‌های جهادی استان تقدیر به عمل خواهد آمد و گروه‌های برتر به رویداد ملی دعوت خواهند شد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی مراجعه نمایند.

ساعت : 8:27 -  روز  : یکشنبه  - 14 /  12 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :38

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: