EN | 1397 / 02 / 01 12:38:49 AM
    ورود

امام سجاد (علیه السلام) : هر کس در هیچ کارى به مردم امید نبندد و همه کارهاى خود را به خداى عزوجل واگذارد، خداوند هر خواسته ‏اى که او داشته باشد اجابت کند.

 
اخبار نهاد

۹۶۱۴۷ نفر در هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان ثبت نام کردند/اعلام نتایج۲۵تیرماه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی؛ رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات از ۱۰ تیر ماه در سایت لبیک آغاز شد و تا ساعت ۱۲ روز ۲۴تیر ماه ادامه یافت و در این مدت۹۶۱۴۷ نفر برای اعزام این دوره ثبت نام کردند.

فقیهی ضمن ابراز خشنودی از استقبال بی نظیر دانشگاهیان از هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان گفت:خداوند متعال را شاکریم که با استقبال بی نظیر قشر دانشگاهی کشور روبرو شدیم که این نشان از علاقمندی جوانان به دین و اهل بیت(علیهم السلام)است.ایام ثبت نام این دوره همزمان با امتحانات و تعطیلی دانشگاه ها مواجه بود اما امروز تا آخرین ساعات همچنان ثبت نام در سایت انجام می شد.

وی افزود: شعار ستاد این است که کیفیت را فدای کمیت نکنیم و از تمام ظرفیت ها برای ارائه خدمات مطلوب به زائرین دانشگاهی استفاده کنیم بنابراین از میان کل ثبت نام کنندگان قرعه کشی صورت خواهد گرفت و ۱۴ هزار نفر در بازه زمانی سه ماهه به عتبات اعزام می شوند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: قرعه کشی روز (۲۴ تیر ماه) به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد و نتایج نهایی روز یک شنبه ۲۵ تیرماه از سایت لبیک وارسال پیامک به اطلاع زائرین گرامی خواهد رسید.

فقیهی ادامه داد: بیشترین گروه ثبت نام کنندگان با دانشجویان متاهل ۵۰% و بعد به پسران ۱۷% و دختران دانشجو ۱۶% اختصاص دارد و باقی ثبت نام کنندگان را کارمندان و اساتید دانشگاه ها تشکیل می دهند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یادآور شد: در این دوره بیش از ۱۴ هزار نفر از دانشگاهیان کشور از ۱۵ مرداد به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

فقیهی ضمن تبریک به دانشگاهیانی که در این دوره انتخاب خواهند شد، گفت:پیشاپیش به دانشگاهیانی که در قرعه کشی انتخاب می شوند، تبریک عرض می کنم و کسانی که در این دوره انتخاب نشده اند نیز می توانند در دوره های بعد مجددا ثبت نام و به این سفر معنوی اعزام شوند.

وی افزود:دانشجویانی که در قرعه کشی به صورت نفرات اصلی و ذخیره معرفی می شوند، باید بعد از اعلام نتایج، ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند، چون عدم ثبت نام نهایی به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

گفتنی است،۵گروه دانشگاهی اعم از اساتید، دانشجویان متاهل، دانشجویان پسر مجرد، دانشجویان دختر مجرد و کارمندان دانشگاه ها به عتبات اعزام می شوند.

شایان ذکر است؛ برای پذیرفته نشدگان مسابقه ای در نظر گرفته شده است که با شرکت در آن می توانند شانس دوباره ای برای اعزام به عتبات عالیات کسب کنند.به برگزیدگان این مسابقه به قید قرعه سهمیه عتبات اعطا می شود که جزئیات آن فردا از سایت لبیک و کانال تلگرامی اعلام خواهد شد.

 

 

ساعت : 12:49 -  روز  : یکشنبه  - 25 /  4 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :88

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: