1396 / 04 / 29 11:05:49 PM
    ورود

امام سجاد (علیه السلام) : هر کس در هیچ کارى به مردم امید نبندد و همه کارهاى خود را به خداى عزوجل واگذارد، خداوند هر خواسته ‏اى که او داشته باشد اجابت کند.

 

طرح تحول نظام سلامت

 
 

پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان

تفسیر سوره یاسین

تفسیر حجت الاسلام شاه فضل

نشریه خط حزب الله

سامانه فیش حقوقی کارکنان

خبرگزاری بین المللی قرآن

خبرگزاری شبستان


لینک مطالب کاربردی

دسترسی به روزنامه های کشور

معرفی کتاب

 

سایت مقام معظم رهبری
سایت ریاست جمهوری
وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی
پرتال اصفهان

 
 
 
دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند بخوانند؛

--1396 / 04 / 28  -9:56 تعداد مشاهدات :7

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک؛حجت الاسلام والمسلمین منصورآبادی؛معاون فرهنگی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خصوص نحوه انتخاب روحانیون کاروان های عتبات دانشگاهیان گفت:تخصص، دانشگاهی بودن و ارتباط با دانشجو در انتخاب روحانی کاروان های دانشگاهی برای ما حائز اهمیت است .

--1396 / 04 / 27  -8:31 تعداد مشاهدات :5

به اطلاع زائرین ذخیره پذیرفته شده در عتبات دانشگاهیان(دانشجویان،کارمندان و اساتید)می رساند، افراد ذخیره باید مانند نفرات اصلی از ۲۵ تیر ماه با مراجعه به سایت لبیک نسبت به نهایی کردن ثبت نام اقدام نموده و مدارک خود را تکمیل و به موقع تحویل دفتر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در استان محل تحصیل یا تدریس خود دهند.

--1396 / 04 / 27  -8:28 تعداد مشاهدات :5

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،قرعه کشی عتبات دانشگاهیان ۲۴ تیرماه به صورت سامانه ای برگزار شد و پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره مشخص شدند.نتایج قرعه کشی نیز روز، یک شنبه ۲۵ تیرماه از طریق سایت لبیک اعلام شد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت لبیک و لینک مشاهده قرعه کشی،از نتایج مطلع شوند.

--1396 / 04 / 26  -9:20 تعداد مشاهدات :7

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک؛قرعه کشی متقاضیان هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام شده و نتایج آن در سامانه عتبات در سایت www.labbayk.ir اعلام شد

--1396 / 04 / 25  -12:55 تعداد مشاهدات :6

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی؛ رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات از ۱۰ تیر ماه در سایت لبیک آغاز شد و تا ساعت ۱۲ روز ۲۴ تیر ماه ادامه یافت و در این مدت۹۶۱۴۷ نفر برای اعزام این دوره ثبت نام کردند.

--1396 / 04 / 25  -12:49 تعداد مشاهدات :6